File Download (8.x-1.0-beta3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
