File Download (8.x-1.0-beta4) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Today's:
ku: ئەوانەی ئه‌مڕۆ:

en: All time:
ku: هه‌موو کات:

en: Last viewed:
ku: دوا جار بینراوە:

en: Page view counter
ku: ژمارەی پیشاندانی پەڕە

en: Nothing
ku: هیچ
