File Download (8.x-1.0-beta4) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Enable
vi: Bật

en: Disabled
vi: Tắt

en: Access log settings
vi: Cài đặt bản ghi truy cập

en: How many content items to display in "day" list.
vi: Số lượng mục hiển thị trong danh sách "trong ngày".

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Popular content
vi: Nội dung được ưa chuộng

en: How many content items to display in "all time" list.
vi: Số lượng mục hiển thị trong danh sách "mọi thời điểm".

en: Today's:
vi: Hôm nay:

en: All time:
vi: Mọi thời điểm:

en: Last viewed:
vi: Lần xem cuối:

en: Displaying popular content
vi: Hiển thị nội dung ưa chuộng

en: Page view counter
vi: Bộ đếm số lượt xem trang

en: Nothing
vi: Không có gì
