File Download (8.x-1.0-beta5) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Access log settings
lt: Priėjimų įrašų nuostatų

en: How many content items to display in "day" list.
lt: Kiek turinio elementų bus rodoma "dieno" sąraše.

en: File Downloads
lt: Failų atsisiuntimai

en: Popular content
lt: Populiarus turinys

en: How many content items to display in "all time" list.
lt: Kiek turinio elementų bus rodoma "viso laiko" sąraše.

en: Today's:
lt: Šiandienos:

en: All time:
lt: Viso laiko:

en: Last viewed:
lt: Peržiūrėtas paskutinis:

en: Nothing
lt: Nieko
