File Download (8.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Access log settings
kk: Қолжетімділік журналы параметрлері

en: How many content items to display in "day" list.
kk: "Day" тізбегінде неше контент элементін көрсету керек.

en: Popular content
kk: Әйгiлi контент

en: How many content items to display in "all time" list.
kk: "Бар уақыт" тізімінде неше контент көрсету керек.

en: Today's:
kk: Бүгін

en: All time:
kk: Барлық уақытта:

en: Last viewed:
kk: Соңғы рет қаралды:
