File Download (8.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Access log settings
nl: Toegangslog-instellingen

en: How many content items to display in "day" list.
nl: Aantal weer te geven inhoudsitems bij de dagelijkse lijst.

en: File Downloads
nl: Downloads

en: Custom text
nl: Aangepaste tekst

en: Popular content
nl: Populaire inhoud

en: How many content items to display in "all time" list.
nl: Aantal weer te geven inhoudsitems bij de tijdloze lijst.

en: Today's:
nl: Van vandaag:

en: All time:
nl: Van altijd:

en: Last viewed:
nl: Laatst bekeken:

en: Nothing
nl: Niets

en: Maximum lifetime
nl: Maximale levensduur

en: How long any statistics may be cached, i.e. the refresh interval
nl: Hoelang statistieken bewaard blijven, het verversingsinterval
