File Download (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Access log settings
is: Setingar viðvíkjandi atgongdargerðalistan

en: How many content items to display in "day" list.
is: Hvussu nógvir innihaldsliðir ið skulu vísast á listanum "Í dag".

en: Popular content
is: Mest vitjað

en: How many content items to display in "all time" list.
is: Hvussu nógvir innihaldsliðir ið skulu vísast á listanum "Yvirhøvur".

en: Today's:
is: Í dag:

en: All time:
is: Yvirhøvur:

en: Last viewed:
is: Síðst vitjað:
