File Download (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Enable
oc: Activar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Access log settings
oc: Paramètres del jornal dels accèsses

en: How many content items to display in "day" list.
oc: Nombre d'elements de contengut d'afichar dins la lista « uèi ».

en: Custom text
oc: Tèxte personalizat

en: Popular content
oc: Contengut populaire

en: How many content items to display in "all time" list.
oc: Nombre d'elements de contengut afichar dins la lista « dempuèi lo començament ».

en: Today's:
oc: Uèi  :

en: All time:
oc: Dempuèi lo començament  :

en: Last viewed:
oc: Darrièr accès  :

en: Nothing
oc: Res
