File Download (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Enable
be: Уключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Access log settings
be: Налады журналу доступу

en: How many content items to display in "day" list.
be: Колькі матэрыялаў адлюстроўваць у спісе за дзень

en: Popular content
be: Папулярныя матэрыялы

en: How many content items to display in "all time" list.
be: Колькі матэрыялаў адлюстроўваць у спісе прагледжаных за ўвесь час.

en: Today's:
be: За сёння:

en: All time:
be: За ўвесь час:

en: Last viewed:
be: Апошні прагляд:

en: Nothing
be: Нічога
