File Download (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Enable
is: Virkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Access log settings
is: Stilling kerfisskráar

en: Popular content
is: Vinsælt efni

en: Today's:
is: Í dag:

en: Last viewed:
is: Síðast skoðað:
