File Download (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Access log settings
fi: Osumien kirjaamisen asetukset

en: How many content items to display in "day" list.
fi: Kuinka monta kirjoitusta näytetään "Tämänpäiväiset" -listassa

en: File Downloads
fi: Tiedostolataukset

en: Custom text
fi: Muokattu teksti

en: Popular content
fi: Suosituin sisältö

en: How many content items to display in "all time" list.
fi: Montako kirjoitusta näytetään "Kaikkiaan"-listassa?

en: Today's:
fi: Tämänpäiväiset:

en: All time:
fi: Kaikkiaan:

en: Last viewed:
fi: Viimeksi luettu:

en: Nothing
fi: Ei mitään

en: Maximum lifetime
fi: Enimmäis-elinaika
