File Download (8.x-1.3) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Access log settings
sq: Rregullimet e regjistrimeve të hyrjes

en: How many content items to display in "day" list.
sq: Sa elementë duhen shfaqur tek lista "ditore".

en: Popular content
sq: Përmbajtja e vizituar më shpesh

en: How many content items to display in "all time" list.
sq: Sa elementë duhen shfaqur tek lista "gjithsej".

en: Today's:
sq: Të sotme:

en: All time:
sq: Gjithsej:

en: Last viewed:
sq: Vizita e fundit:
