File Download (8.x-1.4) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Access log settings
id: Pengaturan log akses

en: File type
id: Tipe berkas

en: How many content items to display in "day" list.
id: Berapa banyak item konten yang ditampilkan pada daftar "harian".

en: Custom text
id: Teks gubahan

en: Popular content
id: Artikel populer

en: How many content items to display in "all time" list.
id: Berapa banyak materi yang ditampilkan pada daftar populer "keseluruhan".

en: Today's:
id: Hari ini:

en: All time:
id: Keseluruhan:

en: Last viewed:
id: Kunjungan terakhir:

en: Nothing
id: Tidak ada
