File Download (8.x-1.4) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Enable
ru: Включить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Access log settings
ru: Настройки журнала доступа

en: How many content items to display in "day" list.
ru: Сколько элементов показывать в списке "за день".

en: File Downloads
ru: Скачивание файлов

en: Custom text
ru: Пользовательский текст

en: Count downloads
ru: Количество загрузок

en: Popular content
ru: Популярные материалы

en: How many content items to display in "all time" list.
ru: Сколько элементов показывать в списке "за все время".

en: Today's:
ru: За сегодня:

en: All time:
ru: За все время:

en: Last viewed:
ru: За последнее время:

en: Total downloads
ru: Всего скачиваний

en: Nothing
ru: Ничего

en: Maximum lifetime
ru: Максимальное время жизни

en: How long any statistics may be cached, i.e. the refresh interval
ru: Как долго должна кешироваться статистика, т.е. интервал обновления
