File Download (8.x-1.6) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Enable
fa: فعال

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Access log settings
fa: تنظیمات گزارش دسترسی

en: How many content items to display in "day" list.
fa: تعداد اقلام محتوا برای نمایش در فهرست «روز».

en: File Downloads
fa: بارگیری‌های فایل

en: Custom text
fa: متن سفارشی

en: Popular content
fa: محتوای محبوب

en: How many content items to display in "all time" list.
fa: تعداد محتوا برای نمایش در لیست «همیشه».

en: Today's:
fa: امروز:

en: All time:
fa: همیشه:

en: Last viewed:
fa: آخرین مشاهده:

en: Nothing
fa: هیچ

en: Absolute URL
fa: URL  مطلق
