File Download (8.x-1.6) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Access log settings
sk: Nastavenia záznamu prístupov

en: File type
sk: Typ súboru

en: How many content items to display in "day" list.
sk: Koľko položiek sa má zobrazovať v "dennom" zozname.

en: Last download
sk: Posledné prevzatie

en: File Downloads
sk: Prevzatia súborov

en: Custom text
sk: Vlastný text

en: Popular content
sk: Obľúbený obsah

en: How many content items to display in "all time" list.
sk: Koľko položiek sa má zobrazovať v zozname "všetky príspevky".

en: Today's:
sk: Dnes:

en: All time:
sk: Za celý čas:

en: Last viewed:
sk: Posledne zobrazené:

en: Nothing
sk: Nič

en: Absolute URL
sk: Absolútna URL
