File Download (8.x-1.8) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Download
sl: Prenesi

en: Access log settings
sl: Nastavitve dnevnika dostopov

en: How many content items to display in "day" list.
sl: Število vsebin prikazanih v "dnevnem" seznamu.

en: Popular content
sl: Priljubljena vsebina

en: How many content items to display in "all time" list.
sl: Število vsebin prikazanih v seznamu "vseh časov".

en: Today's:
sl: Danes:

en: All time:
sl: Ves čas:

en: Last viewed:
sl: Zadnjič videno:
