File Download (8.x-1.8) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Download
uk: Завантаження

en: Access log settings
uk: Параметри журнала доступу

en: File type
uk: Тип файла

en: How many content items to display in "day" list.
uk: Скільки матеріалів показувати у списку "за день".

en: Custom text
uk: Власний текст

en: Count downloads
uk: Кількість завантажень

en: Popular content
uk: Популярні матеріали

en: How many content items to display in "all time" list.
uk: Скільки матеріалів показувати у списку "за весь час".

en: Today's:
uk: Сьогодні:

en: All time:
uk: За весь час:

en: Last viewed:
uk: Останні перегляди:

en: Title display
uk: Відображення заголовка

en: Nothing
uk: Нічого

en: Absolute URL
uk: Абсолютний URL

en: Maximum lifetime
uk: Максимальний час життя

en: How long any statistics may be cached, i.e. the refresh interval
uk: Як довго має кешуватись статистика, тобто інтервал оновлення.
