File Download Tracker (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Name
fi: Nimi

en: Created
fi: Luotu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Changed
fi: Muuttunut

en: About
fi: Tietoja

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Revision timestamp
fi: Version aikaleima

en: The time that the current revision was created.
fi: Ajankohta jolloin nykyistä versiota muokattiin.

en: Revision user ID
fi: Version käyttäjä ID

en: The user ID of the author of the current revision.
fi: Tämänhetkisen version kirjoittajan ID.
