File Download Tracker (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: About
km: អំពី
