File Download Tracker (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು
