File downloader (2.0.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Label
hr: Oznaka

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni nastavci datoteka

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
hr: Popis dopuštenih nastavaka datoteka nije valjan, nemojte unositi početnu točku i razdvojite nastavke zarezom ili razmakom.
