File downloader (3.0.2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: Custom
fa: سفارشی

en: Plugin
fa: افزونه

en: Allowed file extensions
fa: پسوندهای فایل مجاز

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: About
fa: درباره

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
fa: سجل پسوندهای مجاز معتبر نیست. مطمئن شوید پسوندها با نقطه شروع نمی‌شوند و با فاصله یا کاما از هم جدا شده‌اند.
