File downloader (3.0.2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Label
pt: Rótulo

en: Extensions
pt: Extensões

en: Custom
pt: Personalizado

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Allowed file extensions
pt: Extensões de arquivo permitidas

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
pt: A lista de extensões permitidas não é válida, certifique-se de excluir os pontos principais e separar as extensões por uma vírgula ou espaço.

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
