File downloader (3.0.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Allowed file extensions
ta: அனுமதிக்கப்பட்ட கோப்பு நீட்சி வகைகள்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி
