File downloader (3.0.3) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Label
da: Etiket

en: Extensions
da: Udvidelser

en: Custom
da: Tilpasset

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Allowed file extensions
da: Tilladte filendelse

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
da: Listen af tilladte filtyper er ugyldig. Du skal udelade punktummer og adskille filtyperne med komma eller mellemrum.

en: Image style
da: Billedformat
