File downloader (3.0.3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Allowed file extensions
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις αρχείων

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
el: Η λίστα με τις επιτρεπόμενες επεκτάσεις δεν είναι έγκυρη, βεβαιωθείτε ότι έχετε αφαιρέσει τις τελείες και ότι έχετε ξεχωρίσει τις επεκτάσεις με ένα κόμμα ή κενό.

en: Image style
el: Στυλ εικόνας
