File downloader (3.0.3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Custom
eo: Propra

en: Image style
eo: Bilda stilo
