File downloader (3.0.3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Label
et: Nimetus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
et: Lubatud laiendite nimekiri on ebakorrektne. Kontrolli, et sisestatud ei oleks laiendi ees olevat punkti ning et laiendid oleks eraldatud koma või tühikuga.

en: Image style
et: Pildi stiil
