File downloader (3.0.3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
