File downloader (3.0.3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Label
km: ស្លាក

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Allowed file extensions
km: បាន​អនុញ្ញាត​កន្ទុយ​ឯកសារ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
km: បញ្ជី​នៃ​កន្ទុយដែល​​អនុញ្ញាត​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ​ សូម​ប្រាកដ​ថា​មិន​បាន​រួម​បញ្ចូល​សញ្ញា​ចុច​ៗ​នាំ​មុខ​ និង​ប្រាកដ​ថា​បាន​បំបែក​កន្ទុយ​ដោយ​សញ្ញា​ក្បៀស(,) ឬ​ដក​ឃ្លា ។

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
