File downloader (3.0.3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Label
ku: پێناس

en: Custom
ku: درووستکراو

en: About
ku: دەربارە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
