File downloader (3.0.3) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Custom
ms: Tersuai

en: Allowed file extensions
ms: Sambungan-sambungan fail dibenarkan

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: About
ms: Perihal

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
ms: Senarai sambungan yang dibenarkan adalah tidak sah; pastikan titik mendahulu tidak dimasukkan dan pisahkan sambungan-sambungan dengan menggunakan koma atau ruang.

en: Image style
ms: Stail imej
