File downloader (8.x-1.0-alpha12) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Label
fi: Tunnus

en: Custom
fi: Oma

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Allowed file extensions
fi: Sallitut tiedostopäätteet

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
fi: Sallittujen tiedostopäätteiden lista ei ole validi. Varmista ettet ole syöttänyt päätteen nimeä edeltäviä pisteitä ja olet erotellut päätteiden nimet pilkuilla tai välilyönneillä.
