File downloader (8.x-1.0-alpha16) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Label
jv: Judul

en: Custom
jv: Kostum

en: Allowed file extensions
jv: Ekstensi file sing diidinaké

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
