File downloader (8.x-1.0-alpha17) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Label
pl: Etykieta

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: Custom
pl: Własne

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
pl: Lista dozwolonych rozszerzeń jest nieprawidłowa. Należy upewnić się czy pominięto wiodące kropki i czy użyto odstępu lub przecinka do odseparowania wartości.
