File downloader (8.x-1.0-alpha21) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Label
es: Etiqueta

en: Extensions
es: Extensiones

en: Custom
es: Personalizado

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Plugin
es: Extensión

en: Allowed file extensions
es: Extensiones de archivos permitidos

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
es: La lista de extensiones permitidas no es válida. Asegúrese de excluir los puntos del principio y de separar las extensiones con una coma o espacio en blanco.

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
