File downloader (8.x-1.0-alpha22) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Extensions
kn: ಎಕ್ಸ್‍ಟೆನ್ಶನ್‍ಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: About
kn: ಕುರಿತು
