File downloader (8.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
be: Спіс з дазволенымі пашырэннямі несапраўдны, упэўніцеся, што не пастаўлена шматкроп'е, і аддзяліце пашырэнні коскай ці прабелам.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
be: Аддзяляйце пашырэнні прабелам ці коскай, і не выкарыстоўвайце шматкроп'е.
