File downloader (8.x-1.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Allowed file extensions
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཡིག་ཆའི་མཐུད་སྣེ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
bo: སྤྱོད་ཆོག་པའི་མཐུད་སྣེ་དེ་དག་ལ་ཕན་ནུས་མི་འདུག། ངེས་པར་མཐུད་སྣེ་རེ་རེའི་མཚམས་སུ་ཚེག་འབྲིང་,དང་ཡང་ན་སྟོང་མཐེབ་བཞག་པ་མ་ཟད་མིང་གི་འགོ་ལ་.་མེད་པར་ཞུ་དག་བྱེད་དགོས།

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
bo: མཐུད་སྣེ་རེ་རེའི་མཚམས་སུ་སྟོང་མཐེབ་དང་ཚེག་འབྲིང་,སྤྱད་ནས་དབྱེ་མཚམས་བཞག་པ་དང་དེའི་འགོ་ལ་.་ཡོད་མི་ཉན།
