File Entity (fieldable files) (8.x-2.3) - en to ms translation catalogue (42 entries)

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Value
ms: Nilai

en: Type
ms: Jenis

en: yes
ms: ya

en: Description
ms: Huraian

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Disable
ms: Dinyahbolehkan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Download
ms: Muat turun

en: File
ms: Fail

en: Edit
ms: Sunting

en: None
ms: Tiada

en: Link
ms: Pautan

en: Image
ms: Imej

en: Name
ms: Nama

en: Save
ms: Simpan

en: Default
ms: Lalai

en: View
ms: Pandangan

en: Filename
ms: Nama fail

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Upload
ms: Muat naik

en: Files
ms: Fail

en: file
ms: fail

en: no
ms: tidak

en: Display links
ms: Paparkan pautan

en: URL alias
ms: Alias URL

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: File settings
ms: Pengesetan fail

en: Maximum upload size
ms: Saiz muat naik maksimum

en: pixels
ms: piksel

en: MIME type
ms: Jenis MIME

en: The post could not be saved.
ms: Pos tidak dapat disimpan.

en: Machine-readable name
ms: Nama yang boleh dibaca oleh mesin.

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ms: Nama yang boleh dibaca oleh mesin adalah tidak sah. Masukkan satu nama yang lain daripada %invalid.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
ms: Tidak dapat menyari %file, bukan arkib yang sah.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ms: Pisahkan sambungan dengan ruang atau koma, dan jangan masukkan titik mendahulu.

en: Linked to file
ms: Terpaut pada fail
