File Extractor (4.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: File
hu: Fájl

en: Settings
hu: Beállítások

en: Excluded file extensions
hu: Kizárt kiterjesztések

en: Maximum file size
hu: Legnagyobb fájlméret

en: The "@name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
hu: „@name” mezőnek érvényes értéket kell tartalmaznia. Vagy üresen kell hagyni, vagy meg kell adni egy értéket, például: „512” (bájt), „80 KB” (kilobájt) or „50 MB” (megabájt).
