File Extractor (5.0.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: File
ru: Файл

en: Settings
ru: Настройки

en: Maximum file size
ru: Максимальный размер файла

en: The "@name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
ru: Опция "@name" должна содержать допустимое значение. Вы можете оставить текстовое поле пустым или ввести строку, такую как «512» (байты), «80 KB» (килобайты) или «50 MB» (мегабайты).

en: Test form
ru: Тестовая форма
