Upload File History (3.0.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Examples
my: ဥပမာများ

en: Choose a file
my: ဖိုင်တခု ရွေးချယ်ပါ
