Upload File History (3.0.1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Yes
se: Jua

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Fields
se: Giettit
