Upload File History (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Yes
mn: Тийм

en: Download
mn: Татах

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Upload
mn: Оруулах
