Upload File History (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Yes
hy: Այո

en: Download
hy: Բեռնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: The file upload failed. %upload
hy: Ֆայլի ներբեռնումը ձախողվեց: %upload

en: Choose a file
hy: Ընտրեք ֆայլը
