Upload File History (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Yes
gu: હા

en: Weight
gu: તરલતા

en: Name
gu: નામ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો
