Upload File History (8.x-1.3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Yes
te: అవును

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Upload
te: ఎక్కించు
