Upload File History (8.x-2.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Yes
bs: Da

en: Weight
bs: Težina

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu
